G. on The Blog!: Severek Kullandığım Uygun Fiyatlı 4 Oje Kurutucu | Güzellik ve Makyaj | Gamze Mazgal

Severek Kullandığım Uygun Fiyatlı 4 Oje Kurutucu

2 Yorum
Neredeyse hemen hepimizin sıklıkla kullanır olduğu oje kurutucuların, benim için favori olanlarından bahsetmek istedim bugün sizlere.

Sahip olduğum ilk oje kurutucusu olan Essence Quik Dry topcoat (parlatıcı) ojelerimi parlatmanın yanında hızlı kurumasını da sağlayan bir üründü.Fırçalı kullanımı ile oje kurutmak isterken yarattığı bazı sorunlara rağmen yine de tercih ettiğim bir ürünken birden bire yerini yine Essence markasına ait Express Dry Drop'a bıraktı.

Hala üretimde midir bilmem ama elimdeki son şişeyi de neredeyse kullanmadan atacağım çünkü kurutucu anlayışı günden güne değişmekte ve ben fırçalı kurutucuları tercih ettiğim günleri sanırım oldukça geride bıraktım.
Zamanının en yaratıcı ürünü olan damlalıklı ambalajı bir parlatıcı fırçasına göre daha pratik olan Express Dry Drop hızlı kurutmanın yanı sıra tırnak etlerini de nemlendirip fresh bir görüntü sağlıyor.Ayrıca Express Dry Drop oldukça bereketli bir ürün kullan kullan bitmeyengillerden :) Damlalığa aldığınız bir miktar ürün neredeyse tüm parmaklara yetebiliyor.Kokusuz olması ise benim için bir diğer büyük artısı.Fiyatı 7-10 TL

Kalyon markasının hemen hemen her ürününü severek kullanırım Ambiance oje kurutucusu da yine çok memnun kaldığım ürünlerinden biri.Alırken miktar bana birazcık yetersiz gelmişti ama kontrollü spreyi sayesinde uzun soluklu kullanım mümkün.Kullanım sonrası emilim olmadığı için ellerimi kurulama ihtiyacı duysam da tekrar tekrar aldığım kurutudur.Fiyatı 8-10 TL.

Benri Oje Kurutucu Sprey ise firma tarafından gönderilen yeni tanışmış olduğum bir ürün. Kurutuculuk seviyesi diğer ürünlere göre daha uzun olsa da Kalyon'a göre daha kuru kullanıma sahip olduğu için kullanmayı tercih ediyorum.Fiyatı 10TL

Sizlerin favori oje kurutucuları neler?Bana tavsiye edeceğiniz ürünleri merak ediyorum,yorum olarak bırakırsanız çok mutlu olurum :)

Sevgiler


Bunlar da ilginizi çekebilir

2 yorum :

Blogger tarafından desteklenmektedir.