G. on The Blog!: Flormar Full Color Oje Serisi | Güzellik ve Makyaj | Gamze Mazgal

Flormar Full Color Oje Serisi

2 Yorum
Flormar Full Color Ojeler
Gün geçmiyor ki kozmetik markaları yeni bir seride oje çıkarmasın ve Gamze de bu ojeleri almasın :)
Yanılmıyorsam Temmuz başında çıkan bu seride 10 ila 15 adet renk bulunuyor.Benim seçtiğim 6 rengi yanda görüyorsunuz.

Soldan sağa sırasıyla isimleri:
Bubble Gum
Imaginary World
Petite Mint 
Highlighted Me
Source of Energy
Grass Juice

En sağdaki hardal sarısına benzeyen rengi almak için girdiğimde elimde art beş rengin daha var olduğunu farkettim :) Bağımlılık dedikleri bu olsa gerek :))
Ojelerin fiyatı oldukça makul oranlarda 1.95₺ zira son iki üç seride Flormar ipin ucunu kaçırıp uçuk fiyatlarla etiketlemişti ojeleri.Fiyat,ambalaj,fırça konularındaki artılarının yanında Full Color iddasını da yerine getirebiliyor olmasıyla bu seri Flormar için bence bu yazın en başarılı çalışması oldu.
Flormar Full Color Grass Juice

Denemelere tabikii en çok dikkatimi çeken ojeden Grass Juice'den başladım.Çimen suyu isimli bu renk daha önce sahip olmadığım renklerden biri olduğu için ve şu sıra sarının her tonuna yakından ilgi duyduğum için beni heyecanladırıyor.Tabiki her zevke hitap etmeyen bu renge olan görüşlerim sizin için gereksiz olabilir,saygı duyuyorum :)

Tek katta rengini vermesi,hızlı kuruması ve parlak bitişli bu oje seri için aldığım olumlu izlenimlerin sebebidir diyebilirim.

Flormar Full Color Imaginary World
Denediğim ikinci renk ise Imaginary World isimli mor alt tonlu enfes bir mavi...
Bu rengin deneyimi sonrasında yukarıda sıraladığım bütün artı özelliklere bir de kalıcılık eklendi ki bu seri isminin hakkını ikinci ojenin deneyimi ile verdi.
Normalde ojelerimi bir günlük kullandığımdan,çoğunlukla bir ojenin uçlardan açılma yapmasını yaşamışlığım çok da yoktur fakat yine iddiasını sorgulamak adına 2.5 gün kullandığım bu renk uçlardan herhangi bir açılma,soyulma ya da beyazlaşma yapmadı ;)
Flormar Full Color Highlighted Me
Gelelim serinin üçüncü rengi olan Highlighted Me isimli capcanlı pasparlak bu neon sarıya.
Serinin kendini kanıtlamada kullanmak üzere ürettiklerini düşündüğüm bu iddialı renk ile yaşadığım deneyimim bambaşka...
Bilirsiniz sarı rengi vermek hemen hemen her alanda zor ve meşakkatlidir,nitekim ojelerde de öyle.
Bu rengin tek kattaki performansı serinin alnının akıdır diyebilirdim fakaaaat :) şüphelerime yenilmemiş olsaydım.Serçe parmağımdan itibaren sürmeye başladığım bu rengin daha ilk darbede verdiği renk bende bir şüphe uyandırdı ve fotoğraflarda çok da başrol oynamayan baş parmağımdaki bazı silerek,tabansız uyguladığım ojemi sildiğimde karşılaştıım tablo korkunçtu.Tamamen sararmış bir tırnak...Demekki Full Color serisi bu renkte sınıfta kalmıştı :D Kimler için? Tabii ki ojesini bazsız uygulayanlar için.
Şimdi diğer denediğim renkler için acaba diye düşünmüyor değilim sanırım sona kalan son 3 renk için aynı uygulamayı yapacağım.Gelişmeleri yine buradan sizlere bildiririm ;)

Buraya kadar okuduğunuz için çok teşekkür ederim :)

Tatil rehavetini atıp bir an önce bloğuma dönüş yapmayı çok istiyorum her ne kadar popüler kültürün etkisi altına girip instagram kullanımım ve paylaşımımım bloğumdan daha sık olsa da her blogger için olduğu gibi benim için de bloğumun yeri bambaşka...

 Sevgiyle Kalın!
Bunlar da ilginizi çekebilir

2 yorum :

  1. bu seriyi tamamlayacağız biz anlaşıldı son iki rengi de alıp rahat edeyim diyorum :-))

    YanıtlaSil
    Yanıtlar
    1. Aklımızda kalana kadar çantamızda kalsın değil mi ama :)))

      Sil

Blogger tarafından desteklenmektedir.