G. on The Blog!: Braun Silk Epil 9 Epilatör | Güzellik ve Makyaj | Gamze Mazgal

Braun Silk Epil 9 Epilatör

0 Yorum
Braun Silk Epil 9 Epilatör
Sizler de benim gibi batıklarınızdan muzdarip, ağda zamanını bekleyemeyecek kadar çaresizseniz eminim epilatörler ve diğer bütün hızlı çözümlerle iyi anlaşıyorsunuzdur :)

Benim tercih ettiğim en hızlı günlük çözüm epilatörle yaptığım uygulamalar.Nedendir bilmem diğer pratik çözümlere bir türlü alışamadım :) Acil bir durum varsa alırım elime elipatörümü şipşak hallederim işimi ;)

Evet bugün sizlere ergenliğimin başından beri kullandığım ilk ve tek marka olan Braun'un yepyeni serisinden bahsedeceğim.

Braun Silk Epil 9 Epilatör
Bu yıl Braun "En hızlı ve En Hassas Epilasyon" düşüncesinden yola çıkarak bizler için yepyeni bir seri üretmiş.

Silk epil 9  %40 daha geniş başlıkla MicroGrip cımbızlar ile tek harekette daha fazla tüy ve ağdanın alamadığı tüyleri bile sorunsuzca almayı; aktif titresim başlığı ile de epilasyonun daha acısız olacağını vaadediyor.

Islak ve kuru kullanım imkanı ile yumuşak ve oynar masaj başlığı sayesinde daha etkili bir epilasyonu mümkün kılıyor. 
Braun Silk Epil 9 Epilatör
Benim deneyimlerime gelecek olursak yukarda saydığım bütün vaatleri (masaj başlığı hariç) yerine getirdiğini söyleyebilirim.
Kablosuz kullanımı, hızlı şarj oluşu, cımbızların eski serilerden gerçekten bambaşka oluşu ile Silk Epil 9'umdan oldukça memnunum.

Bunların dışında benim için sorun olan övgüyle bahsedilen masaj başlığı ki kendisiyle hiç anlaşamadık.Kullanım sırasında tenimde beyaz çizikler bırakması ile ilk günden kendisiyle vedalaştım.Neyseki kutu içerisinden çıkan ikinci başlık ile masajlı olmasa da epilasyonumu başarıyla ve yine acısız yapabiliyorum ;)

Yakın zamanda epilatör alma düşüncesinde iseniz Silk Epil 9 u size önerebilirim.Üstelik seri farklı paket içerikleri ile de zenginleştirilmiş.
İhtiyacınıza yönelik bir paket eminim sizleri memnun kılacaktır.

Pürüzsüz ve güzel bacaklı günler dilerim ;)

Sevgiyle Kalın!


Bunlar da ilginizi çekebilir

Hiç yorum yok :

Blogger tarafından desteklenmektedir.