G. on The Blog!: Silk'n Silhouette ile Evimde Güzellik | Güzellik ve Makyaj | Gamze Mazgal

Silk'n Silhouette ile Evimde Güzellik

0 Yorum
silkn silhouette
Havaların ısınmasıyla deniz kum ve güneş yani tatil hayalleri hepimizin içini ısıtıyor.
Her yıl olduğu gibi bu yıl da bikini projemi mart ayında başlattım.Dengeli beslenme ve düzenli spor ile bana fazla gelen 2 kg ile vedalaştım bile.
Fakat maalesef ki fit ve güzel görünmek için bazı bünyelere sadece kilo vermek ve hatta spor yapmak yeterli olmayabiliyor.Bahsettiğim bünyelerden biri olarak ekstra ürünlerle üstesinden gelmeye çalıştığım selülitli bölgelere savaşım bu yıl bambaşka olacak...

Bu bahar kendimi Silk'n Silhouette'e teslim ediyorum...
Cilt tabakalarını sağlamlaştırıp gevşek cildi gerginleştirmeyi vaad eden bu cihaz,Avrupa'nın en güvenilir profesyonel güzellik cihaz markalarından biri.
Daha sıkı vücut ve daha sağlıklı cilt yapısı ile cilt esnekliğini sağlayıp;cildin gençleşmesine de katkı sağlayan Silk'n Silhouette ile yapacağınız 15 dakikalık seanslarla evinizde maksimum güzelliğe ulaşabilirmişiz ;) ne heyecanlı değil mi?Yaklaşan anneler günü için ideal bir hediye seçenegi olabilir.Ne dersiniz?

Ürünle ilgili deneyimlerimi sizlerle yine hem blogdan hem instagram hesabımdan paylaşıyor olacağım.Hatta bir süprizimiz de olabilir lütfen takipte kalın ;)

Sizler de bu mucizevi cihaza hepsiburada.com'dan ulaşabilir,benimle birlikte yaza fit girebilirsiniz.

Yaz için yaptığınız  özel yöntem ve teknikleri merak etmiyor değilim,haydi yorum bırakın ;)

*Ürün deneyimlemem için Tavsiye Kanalı tarafından şahsıma gönderilmiştir.Görüşlerim kişiseldir.Bunlar da ilginizi çekebilir

Hiç yorum yok :

Blogger tarafından desteklenmektedir.