G. on The Blog!: Hakan Akkaya Katılımı ile Singerle Kendi Modanı Yarat | Güzellik ve Makyaj | Gamze Mazgal

Hakan Akkaya Katılımı ile Singerle Kendi Modanı Yarat

0 Yorum
Merhabalar,
Günün ikinici yazısı geçtiğimiz hafta katıldığım Hakan Akkaya katılımıyla gerçekleştirilen Singer'le Kendi Modanı Yarat etkinliğine ait.
hakan akkaya
Fenerbahçe'de bir cafede gerçekleşen etkinlik gayet samimi bir atmosfere sahipti.Hakan Bey'in içten tavırları sohbeti daha da keyifli hale getirdi.
1
Moda hayatına girişinden yaşadığı tüm zorluklara ve başarıyı yakalamasında rol oynayan tüm etkenlerden samimiyetle bahsetti,hakkında merak edilen her soruya tek tek cevap verdi.
2
Sohbetin sonunda Singer'in birbirinden farklı özelliklere sahip mükemmel makinalarını test etmeye Hakan Akkaya ile tasarlamaya başlamamak olmazdı.Bir etkinlikte Singer ve Hakan Akkaya olursa elbet yaratıcılığın önüne geçilemeyecekti :)
3
Bizim için hazırlanan dikiş kitleri ve aksesuarlardan seçimler yaparak neler tasarlayacağımıza karar vermeye çalıştık.Seçimlerin ardından makinelerin başına geçip tüm yaratıcılığımızı konuşturmaya başladık.
4
İlk defa makine kullandığını söyleyenler bile rahatlıkla makine dikişi hatta makinelerin çeşitli özelliklerini kullanarak modellemeler bile yapabildi.
5
Neler çıkmadı ki ortaya?Dekoratif yastıklar,şık çantalar ve yeniden yaratılan eski kıyafetler...
Hepsine tek tek şahit olmanın keyfi,ortaya çıkan güzelliklere hayranlığım anlatılamaz ancak yaşanır.Gerçekten yetenek ve yaratıcılık bambaşka şeylermiş bunu anladım :)
6
Yeni tanıştığım bloggerlarla ve blogger arkadaşlarımla oldukça eğlendiğim bu güzel günde emeği geçen herkese teşekkür çok ediyorum.

Bir başka etkinlikte görüşmek dileğiyle
Sevgiyle Kalın...


Bunlar da ilginizi çekebilir

Hiç yorum yok :

Blogger tarafından desteklenmektedir.