G. on The Blog!: Günün Ojesi-Eye to Eye Oje | Güzellik ve Makyaj | Gamze Mazgal

Günün Ojesi-Eye to Eye Oje

7 Yorum
faberlicFaberlic  yetkilileri Sevgili Ezgi'nin  etkinliği için bizlere harika paketler hazırlamıştı ve benim paketimden çıkanlar ise bu güzelliklerdi.
İlk olarak ojemi,rujumu,dudak peelingimi ve balmımı kullanmaya başladım fakat tabiki ilk paylaşımım ojem olmalı dedim ve
bugünün ojesi daha önce hiç denemediğim bir marka olan Eye to Eye serisine ait bu mis kokulu cıvıl cıvıl renkli sarı ojem oldu.
Mat bitirişli ama parlak ojemin şişesi benim kullanmaktan pek de hazzetmediğim en minik olanlardan.Özellikle tırnaklarımı uzun kullandığım zamanlarda,bu şişeleri tutmak benim için tam bir işkence oluyor.
Bu minik şişeden çıkan kalın uçlu fırça,yoğun ve kaprisli bir yapıya sahip ojemi uygulamamı kolaylaştırsa da kuruma hızı ve fırça izi bırakması sebebiyle çok çok dikkatle sürülmesi gereken bir oje bu.
Ojemin en sevdiğim iki özelliği:rengi ve kokusu...
Koku hassasiyetine sahip olduğumdan biraz tedirgin olsam da ojemin sakız kokusu beni hiç ama hiç rahatsız etmedi ;) Üstelik kalıcılığı 2,5 gün gibi bir süreyi kapsıyor.
Maalesef Faberlic katalog ve temsilci yoluyla satış yapan bir firma fakat etkinlikte yetkililer ilerleyen günlerde markayı kozmetik marketlere de taşımak istediklerini belirtmişlerdi.Dilerim en kısa zamanda raflarda bu güzel ürünleri görmeye başlarız....

Diğer ürünler mi?Onların yazısı da en kısa zamanda yine burada olacak,lütfen takipte kalınız ;)

Devam eden iki çekilişime katılmak isterseniz tık ve tık efenim  

Sevgiyle Kalın!
1


Bunlar da ilginizi çekebilir

7 yorum :

 1. Ana rengi çok güzelmiş, bayıldım resmen!!11!

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Ben de çok sevdim Ezgi'm yaa hele kokusu harika! (o)

   Sil
 2. güle güle kullan tatlım, ben lip balm ve peelinge tav oldum bu arada :)
  sevgiler,
  lifeofyasmina.com

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Aiy onlar da çok güzel...
   En kısa zamanda onların da yazısı gelecek :>)

   Sil
 3. Merhaba, ben Faberlic kozmetik seviyorum. Bu marka Türk pazarında yeni bir marka ve az bilinen. Ama bu kozmetik gerçekten çalışıyor ve uygun fiyatlı. Faberlic ve ürünleri hakkında burada bulabilirsiniz: http://faberlicturkey.blogspot.com

  YanıtlaSil
 4. Ojenin rengi gerçekten ahrikaymış; ama yapısının sıkıntılı olduğu belli. Fakat renk için katlanılır :) Güle güle kullan :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Açıkcası çok zorlandım sürerken :)
   Haklısın rengi için kaprisine dayanabilirim sanırım :)

   Sil

Blogger tarafından desteklenmektedir.