G. on The Blog!: Günün Ojesi-Pastel Nude Oje Serisi Camel & Grege | Güzellik ve Makyaj | Gamze Mazgal

Günün Ojesi-Pastel Nude Oje Serisi Camel & Grege

5 Yorum
Pastel Nude Oje SerisiŞubat ayından beri oje paylaşımı yapmadığımı fark ettim :/ Arayı bu kadar uzattığımın farkında bile değildim doğrusu...Bu kadar tembellik yeter diyerek,verdiğim araya Pastelin yepyeni serisi Nude ile son veriyorum.
Pastel Nude Oje SerisiNude oje sever bir blogger olarak bu seriyi görünce hemen denemeliyim demiştim.Geçenlerde katıldığım Ezgi'nin etkinliğinde hediye edilen 2 güzel renkle seriye merhaba diyebildim.
camelİlk denediğim Camel isimli bu turuncuya kaçan renk oldu.Pastelin daha önce yazısını yazdığım bu ojesine çok benziyor.Kıvamı ve kapatıcılığı yoğun kuruma hızı oldukça iyi olan bu renk favorilerim arasında yerini aldı.
Gregeİkinci renk ise Grege isimli alt tonu kahveye bakan bu renk oldu.Camel'a göre daha şeffaf olan bu rengi de çok sevdim.Nude tonları çok sevdiğimden,Pastel markasını da oje konusunda oldukça başarılı bulduğumdan seri konusunda daha fazla yorum yapmaya gerek olmadığını düşünüyorum.
Toplamda 12 renkten oluşan bu serinin denemek istediğim,diğer 10 rengini de ilerleyen günlerde yine sizlerle paylaşacağım.
Bu seriden sahip olduğunuz renkler var mı?Varsa hangileri?Yorumlarınızı bekliyorum ;)
SevgilerBunlar da ilginizi çekebilir

5 yorum :

 1. Yanıtlar
  1. Çok güzel değil miiiii x-)

   Sil
 2. bugün ben de aldım bunlardannn :))) buarada blogumda makyaj malzemesi çekilişi var beklerim :)

  YanıtlaSil
 3. tam senlik:))) güzel günlerde kullan tatlım

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Şimdiye kadar üretilen serilerden hiçbiri bana bu kadar hitap etmemişti :)

   Sil

Blogger tarafından desteklenmektedir.