G. on The Blog!: Essence Colour Arts Göz Bazı | Güzellik ve Makyaj | Gamze Mazgal

Essence Colour Arts Göz Bazı

2 Yorum
essence eye base
Makyaj altlarına uygulanan bazlar kullandığınız makyaj ürünlerini daha uzun süre taze görünmesini sağlarlar.Ten ve göz makyajımız için ayrı bazlar kullanıp her iki makyajınızı da uzun soluklu kullanabilirsiniz.
Ben de bugun sizlere Sevgili Esra'nın hediyelerinden olan Essence Coluour Arts Eye Base deneyimlerimden bahsedeceğim.
Daha önce göz bazı kullanmadığımdan herhangi bir ürünle kıyaslama yapamayacağım lakin bu ürünün etkilerinden memnun kaldım diyebilirim.
Sabah erken saatlerde çıkıp akşam geç dönmem gerektiği zamanlarda kullanarak ürünün performansını gözlemledim ve oldukça başarılı buldum.Çok ağır göz makyajları yapmadığımdan benim klasik far+eyeliner makyajımı uzun süre taşıyabilmesi hoşuma gitti.Daha detaylı göz makyajı yapanlar memnun kalır mı/kaldı mı elbette bilemem fakat ben kendisinden memnun kaldım açıkcası.
Uygun fiyatlı ama kullanışlı bir göz bazı arayışındaysanız bu ürünü sizlere rahatlıkla tavsiye edebilirim ;) Bir şansı fazlasıyla hakkettiğine inanıyorum.
Rutin olarak göz bazı kullanır mısınız?Kullandığınız göz bazı alternatiflerinizi yorum olarak bırakırsanız çok mutlu olurum ;)
Sevgiler
gifBunlar da ilginizi çekebilir

2 yorum :

 1. Elimde Avon ve The Balm 'a ait iki far bazı var ancak The Balm Put A Lid on It 'ten çok memnunum, kesinlikle tavsiye ederim.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Put a lid on it'i bloglarda çok sık görüyorum ve çok da merak ediyorum açıkçası..
   İndirimde alınacaklar listeme ekleyeyim o halde :)

   Sil

Blogger tarafından desteklenmektedir.