G. on The Blog!: Ocak ve Şubat Ayı Bitirdiğim Ürünler | Güzellik ve Makyaj | Gamze Mazgal

Ocak ve Şubat Ayı Bitirdiğim Ürünler

4 Yorum
empties
Bitenler sepetim baktım ki yine dolmuş,taşıyor.Ne yapmalı?Hemen bu ayın bitenler postunu yazmalı...
bitenlerMis gibi kokulardan başlayalım önce...
1.Ixora Parfüm Jasmine:Her ne kadar çiçek kokularından hoşlanmasam da,gerek koku notalarının uyumu gerekse beni rahatsız etmeyecek hafiflikte kalıcı kokusu ile ixora benden geçer notu aldı.Tekrar almayı hatta diğer kokularını da denemeyi düşünüyorum.
2.Calvin Klein Euphoria Edp:Benim gibi birçok kişiyle bütünleşen,tek kelimeyle Dişilik kokan bu parfümden ne yaparsam yapayım vazgeçemiyorum.Hala bu kokuyu denemediniz/kullanmadınızsa şiddetle tavsiye ediyorum.Tekrar almayı kesinlikle düşünüyorum.
3.RBL Parfümlü Kolonya:Garip kokusunu tanımlayamadığım Güzel insan Bedü'nün hediyesi bu kolonyaya da bayıldım.Yenisini aldım bile ;)
aseton4.Benri Aseton:Performans açısından oldukça başarılı bulduğum Benri asetonlar her gratis alışveriş sepetimde mutlaka oluyor.  kokusunun 212 Sexy'den esinlenerek 
5.Parmex Asetonlar:Parmex asetonlar Benri'den önceki favorimdi.Acil durumlarda alternatif çözüm olarak değerlendiriyorum ;)
6.Flormar Nail Polish Remover:Yine Bedü hediyesi olan bu asetona da bayıldım.Özellikle koyu renklerde oldukça başarılı kokusu da beni rahatsız etmedi.Tekrar alınabilitesi oldukça yüksek.
bitenler7.Gliss Sıvı Saç Kremi:Bitmemiş olmasına rağmen,son kullanma tarihinin dolması sebebiyle kendisi ile vedalaşıyorum.Gliss saç kremi konusunda oldukça başarılı ve yıllardır kullandığım tek marka.Elimdeki alternatif ürünler bittikten sonra tekrar alabilirim.
8.DUN Nude Şampuan:Kuru ve yıpranmış saçlarıma içerik olarak iyi geleceğini umudettiğim seyahat boy,bu ürünün etkisini deneyimlemek adına pek yeterli gelmedi bana :/ Tekrar alır mıyım?Bilemedim :D
9.Nivea Göz Makyaj Temizleyicisi:Bu ürünü hayatımda kullandığım en kötü çift fazlı temizleyicilerden birisi olarak adlandırabilirim.Göz makyajında Loreal'i tek geçerim fakat zorunlu bir durumda satın aldığım bu ürünü bitirmek için inanın akla karayı seçtim.Hassas gözlerimi yakarak temizlemeyen bu ürünü her ne koşulda olursa olsun asla tekrar satın almam.Biraz ağır oldu sanırım ama üzgünüm tam olarak bu şekilde düşünüyorum :D
10.Watsons Çilekli Duş Jeli:1 Lt lik bu dev ürünü de bitirmek için oldukça çabaladım hatta çabaladık eşimle.Köpük ve koku açısından yetersiz bulduğum bu ürünün mangolusu da stoklarımda görünüyor fakat sanırım ben başka bir ürünle duş keyfime devam edeceğim ;)
ojeler11.The Body Shop BB Cream Sample:Sevgili İlknur Ablamla yaptığımız rezil TBS ziyaretimizde elimize tutuşturulan bu sample ürün ilk deneme sürüşümde,yoğun kokusu ile benden sınıfta kaldı.Koku duyarlılığım sebebi ile kullanamayacağımı anladım.
12.Flormar Ojeler:Sıklıkla kullandığım bu üç renk kıvam açısından kullanılmaz hale geldikleri için çöpe gidiyorlar.
13.Loreal Lumi Magique Aydınlatıcı Kalem:Kendisinden şu yazımda bahsetmiştim.Kapatıcıdan ziyade aydınlatıcı olarak kullandım pratik kullanımı ile hoşuma giden bu ürünü,indirim günlerinde değerlendirebilirim.
14.Bioderma White Objective Leke Kremi:Tek kullanımlık sample bu ürünü maalesef etki konusunda değerlendiremeyeceğim.
15.Shiseido Göz Maskesi:Sevgili Serap'ın doğum günü partisinde hediye edilen bu ürünü aklıma geldikçe kullanıyorum.Ürünün yazısı için tıktık.
Geçtiğimiz iki ay boyunca bitirdiğim ürünler bu kadardı.Sepetimi tekrar doldurmaya başladım bile ;)
Sevgiyle Kalın!
gifBunlar da ilginizi çekebilir

4 yorum :

 1. nivea göz makyajı tenizleyicisi bence çok kötü değil ama vasat.. loreal iyidir ama onunda kapak problemi var ürün çok dökülüyor..

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Ayh ben hiç sevemedim canım ya hem temizlemiyor hem de gözlerimi yakıyor [-(
   Fazla fazla kullanmayı sevdiğimden,
   pamuğa gelen miktar bana anca yeterli geliyor :)

   Sil
 2. Biten ürünler postu gördükçe gaza geliyorum ama bende nedense öyle çabucak bitmiyo bişeyler, yada ben genellikle onların boşlarını görmeye dayanamayıp atıyorum :-d

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Çabucak değil aslında 2 aylık ürünlerim bunlar :)
   Ne kadar boş ambalaj o kadar motivasyon :>)

   Sil

Blogger tarafından desteklenmektedir.