G. on The Blog!: Moshos Garden Lavanta&Nutmeg Kİl Maskesİ ve İlk İzlenİmlerİm | Güzellik ve Makyaj | Gamze Mazgal

Moshos Garden Lavanta&Nutmeg Kİl Maskesİ ve İlk İzlenİmlerİm

6 Yorum
Sevgili izleklerim benden cilt bakımı yazıları ister de ben onları kırar mıyım hiç?Cilt bakım yazılarımı tek tek sıraya koydum ve bloğumun cilt bakımına ait olan eksikliklerini tamamlamaya başlıyorum.
Sizler için hazırladığım ilk yazım Sevgili Serap'ımın etkinliğinde,her bloggera özel notları ile  hediye edilen Moshosgarden kil maskesi oldu.
moshosgarden
Cilt bakımımı yaparken,pratik kullanımlarından ötürü çoğunlukla hazır maskeleri tercih ediyorum.Kil maskesini ise durulanma zorluğundan kaynaklı ihmal ettiğim doğrudur.Açar açmaz ne maskesi diye baktığım,görür görmez havalara uçtuğum kil maskesi,üşengeç ruhuma ilaç gibi geldi ve denemek için kendime hemen gün verdim ;)
moshos garden
Yumuşacık kıvamı mis kokusu ile uygulama kolaylığı sağlayan kil maskem için edindiğim ilk izlenimlerimi bendeki etkilerini kaybetmeden paylaşıyorum sizlerle:
*Öncelikle yağlarla zenginleştirilmiş içeriğin uygulama öncesi ve sonrasındaki etkisi kesinlikle yadsınamaz.Kendi tariflerimle uyguladığım kil maskelerinin çok çok çoooook ötesinde olduğunu farkedip, geneleksel yöntemlere bu maske ile güle güle dedim ;)
*Maskenin esnek olması (yani cildimde kuruyup taşlaşmaması) günlük aktivitelerimden beni alıkoymadığı için çok hoşuma gitti.
*Yine esnek maskemin durulanması da kolay oldu;ılık su ile dairesel hareketler yaparak rahatlıkla yüzümü maskeden arındırabildim.
*Durulanan cildim yusyumuşak ve nemli kaldı.Ekstra nemlendirmeye gerektirmemesi de benim için bir artı oldu.
*Edit:Lavantalı kokusu çok hoşuma gitti fakat koku hassasiyetimden mütevellit beni biraz rahatsız etti. Eminim sizler bayılacaksınız.
Kısacası genel hatlarıyla yeni kil maskem beni oldukça mutlu etti.Sizler de bu maskeyi denemek güzelliklerinden yararlanmak isterseniz www.moshosgarden.com'a uğrayabilirsiniz.
Bu güzel hediye için önce Serap'ıma sonra da Moshos Garden'a çok teşekkür ederim.
Sevgiyle Kalın!
gif

Bunlar da ilginizi çekebilir

6 yorum :

 1. ben de bayıldım bu maskeye hele kokusu harika bence :-))

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Kesinlikle çok güzel kokuyor ben de çok sevdim...
   Ahh bir de duyarlılığım olmasaa ;((

   Sil
 2. Bu aralar en çok merak ettiğim ürünlerden biri. Şu yoğunluğum geçsin hemen alıp deneyeceğim

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Mutlaka denemelisin canım eminim memnun kalacaksın :)

   Sil
 3. Yanıtlar
  1. Memnun kalacağından eminim canım :)

   Sil

Blogger tarafından desteklenmektedir.