G. on The Blog!: Koi Tokyo Göz Kremi | Güzellik ve Makyaj | Gamze Mazgal

Koi Tokyo Göz Kremi

4 Yorum
koi tokyo göz kremi
Yirmili yaşların sonuna gelirken,artık göz çevremin de bakıma ihtiyacı olduğunu düşünerek,göz kremi kullanımına dikkat etmeye başladım ve bugün en sevdiğim göz kremim Koi Tokyo markasının Tsubaki Koleksiyonuna ait olan koyu renk halkalara karşı göz kremi ile karşınızdayım.
"Simply Beautiful" sloganı ile doğal ürünlerini bize sunan Koi Tokyo doğal içerikli ürünleri ile bize doğal güzelliği vaadediyor.
Japon kadınlarının güzelliğinden ve yine bu kültürün yalınlığından ilham alınmış kremim ile ilgili edindiğim izlenimlere gelin beraber bakalım:
Koi tokyo göz kremi*Basit ama kullanışlı ambalajdan başlamak istiyorum öncelikle...Minik plastik ambalaj iki aylık kullanım süresinde hiç bir deformasyona uğramadı şaşırdım.İlk günlerde ben bu tüpü yüksek ihtimalle delerim diye düşünüyordum fakat hala sapasağlam benimle.
*Tüp başlığı ise özel tasarlanmış olmalı.Zira hiç bir başlık görevini bu kadar iyi yerine getiremez diye düşünüyorum.Kullanacağım kadar ürünü çıkarması ile gerçekten başarılı buluyorum.
*Doğal içerik çiçek özütü ekstresi vs gibi açıklamaları gördüğümde eyvah! demiştim,malumunuz şu sıralar doğal içerik konusu bazı markalarca oldukça yanlış algılanıyor.Otumsu çiçeğimsi kokan her ürünü doğal yaptık sanıyor ve esans üzerine esans ekleyerek ben ve benim gibi koku hassasiyetine sahip insanlara zarar veriyorlar.Kremim yok denecek kadar az kokusu ile gönlümü kazanan ürünler arasında yerini aldı bile.
*Emilim hızı tatmin edici.Saatlerce cildinizde kalıp sizi rahatsız etmiyor,engellemiyor.
Etkilerinden bahsetmek için elbette çok erken ama düzenli kullanımla olumlu gelişmeler elde edeceğime yürekten inanıyorum.
İstanbul'da belirli noktalarda satışı yapılan markanın "Siz gelemiyorsanız biz size gelelim..." uygulaması ile ulaşılabilir olması da en büyük artılarından.
Markayı ve mükemmel ürünleri hakkında detaylı bilgi için www.koitokyo.com.tr sayfasını ziyaret edebilirsiniz.
Kaç yaşınızda göz kremi kullanmaya başladınız ve favori göz kremleriniz neler benimle paylaşırsanız çok mutlu olurum.
Sevgiyle kucaklıyorum herkesi
gifBunlar da ilginizi çekebilir

4 yorum :

 1. Bende çok memnu kaldım, aynı şekilde yüz kreminden de. Yağlı bir his bırakmaması en çok sevdiğim özelliği oldu

  YanıtlaSil
 2. ben 1 yıldır kullanıyorum cnm ya genç ciltler için olanlardan. ki 23 yaşından sonrada kullanımı aksatmadan tavsiye ediliyor. birde bizde kaz ayağı genetik gibi her yaş grubunda mevcut ve nefret ediyorum o kırışmalardan:(( loreal in young code var fena sayılmaz denemek istersen

  YanıtlaSil
 3. Ben young kısmını birazcık geçtim sanırım :)
  Yine de bir denerim tabiki teşekkür ederim canım (k)

  YanıtlaSil

Blogger tarafından desteklenmektedir.