G. on The Blog!: Hair Care Ovex Hızlı Saç Kurtarma ve Canlandırma Terapisi | Güzellik ve Makyaj | Gamze Mazgal

Hair Care Ovex Hızlı Saç Kurtarma ve Canlandırma Terapisi

6 Yorum
hc hair care ovexSevgili arkadaşım Fatma'nın etkinliğinde bizlere sponsor olan Hair Care firmasının hediyesi olan bu güzel ürünü kullanmaya başladığımdan beri olumlu etkilerini değil hissetmek resmen gözlerimle görebiliyorum.
Öncelikle saçlarımdan bahsetmem gerekirse,kuru işlem görmüş ve boyalı saçlara sahibim.Her ne kadar kısa kullanmayı tercih edip belli aralıklarla kestirsem de istediğim sağlıklı görüntüye hala kavuşamadılar.
İşlem görmüş,kuru ve yıpranmış saçlarımın tahmin ettiğiniz üzere fena durumda olan uçlarına derman olsun diyerek kullanmaya başladığım üründen kısa sürede olumlu etkiler alıp oldukça memnun kaldım.
ovex instant therapyKavanoz ambalajlı 200 ml'lik dev ürünüm oldukça yoğun yapıda,azıcık bir miktar benim kısa saçlarımın tamamına yetiyor.Birden fazla uzun saçlı kullanımına daha uygun,bir aylık ömrü olan kremimi nasıl bitiririm bilemedim.
Mis gibi kalıcı kokusu beni rahatsız etmedi.Olumlu etkiler almama rağmen bırakmak zorunda kaldığım ürünler arasına girmemesi beni ayrıca mutlu etti.
Hızlı ve kolay uygulanması sayesinde kullanımı gözümde büyümüyor.Islaklığı havlu ile alınmış hafif nemli saç uçlarına uygulayıp 5 dakika sonra duruluyorsunuz.Bir sonraki yıkamaya kadar saçlarınızda hissettiğiniz yumuşaklık ve kolay taramanın yanı sıra sağlıklı ve parlak görüntüsü inanılmaz.
Kuru saçlarımın kontrol edilebilirliğinin kuaförümün gözünden kaçmaması beni daha da güdüledi ve ilerleyen günlerde saçlarımın nem dengesini de sağlamasını ve eski sağlığına kavuşturmasını umarak,düzenli kullanıma devam ediyorum.
Bu postu okuyan herkesin hayalindeki sağlıklı ve parlak saçlara bir an önce kavuşmasını dileyerek postumu sonlandırıyorum.
Sevgiyle Kalın!
gif

Marka ve ürünler hakkında detaylı bilgi için www.sacbakim.com u ziyaret edebilirsiniz.


Bunlar da ilginizi çekebilir

6 yorum :

 1. 1 aycık mı kullanım ömrü :((( pek azmış ya

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Değilmiş değilmiş :)
   Çok sevindim eheheh :-)

   Sil
 2. 1 ay değilmiş ben sordum onu, bir seride yanlış basım olmuş. O nedenle 1 aymış. Ayrıca ürünü saçtan tamamiyle durulamamak gerekiyor, başta o kısmı gözden kaçırmıştım ben :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Ayh yaşasın yaa çok sevindim :)
   Teşekkür ettim çok :)

   Sil
 3. başka bir blogta okumuştum hatalı basım yapılmış aslında bir yılmış galiba . Kız firmayı arayıp sormuş hatta bir ay mı niye bu kadar az diye ?

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Evet yabanmersini yorumunda bahsetmiş yanlışlıkmış gerçekten :)
   Yaşasın :)

   Sil

Blogger tarafından desteklenmektedir.