G. on The Blog!: Institut Esthederm Eau Cellulaire Spray | Güzellik ve Makyaj | Gamze Mazgal

Institut Esthederm Eau Cellulaire Spray

2 Yorum
Institut Esthederm Eau Cellulaire SprayDaha dinç ve sağlıklı bir görünüm için cildimizin nem ve mineral dengesini desteklemeye yarayan ürünlerden biri olan Hücresel Su Spreyi ile bugün karşınızdayım.
#syafroditeventi'nin sponsorlarından Turuncu Kasa'nın hediyeleri arasında yer alan ürünün özelliklerinden bakınız şöyle bahsediliyor:
ATP, karnosin, mineral tuzlar ve iz elementlerinin( demir, çinko, selenyum..) ideal dengesine sahip Eau Cellulaire, cildin günlük fonksiyonlarını en iyi şekilde gerçekleştirmesi için gerekli olan enerji desteğinin sağlanmasına ve sağlıkla ışıldamasına yardımcı olur.
Daha önce maden sodası dışında bu tarz bir ürün kullanmamış biri olarak bu açıklama beni oldukça heyecanlandırdı ve cildimdeki gelişmeleri gözlemlemek için sabırsızlanarak kullanmaya başladım.
Cildi yenileyen ve canlılık kazandıran bu ürünü dilerseniz günlük cilt bakımınıza baz olarak ya da makyajınızı sabitlemek için kullanabiliyorsunuz.Açıkçası %100 aktif içerikten oluştuğu iddia edilen bu ürünü makyajımı sabitlemek için kullanmaya kıyamadım ve her cilt temizliğinden sonra yüz ve göz kremimin altına,duştan sonra kuruyan cildime kullanmayı tercih ettim.
Uygulama sonrasında cildimde yarattığı rahatlatıcı ve ferahlatıcı etkisi gerçekten inanılmaz...Meğer bu tarz ürünler kullanmayarak neler kaçırmışım bunu  fark ettim.
Makyaj üzerine kullandığımda bölgesel kurulukların ve pullanmaların da önüne geçen bu üründen oldukça memnun kaldım.Makyaj sabitlemektense bu rahatsız edici görüntüyü yok etmesi benim için daha büyük bir artı oldu.
Peki siz cildinizin nem dengesini destekleyen bu tarzda ürünler kullanıyor musunuz?Bana tavsiye edebileceğiniz favori ürünleriniz var mı?Önerilerinizi bekliyorum.
Öpücükler...
Sevgiyle Kalın!
gif




Bunlar da ilginizi çekebilir

2 yorum :

  1. Henüz kullanmaya başlamadım düzenli olarak bu spreyi ama ben de deneyeceğim bu şekilde canım :)

    YanıtlaSil
  2. tatlım anladığım kadarıyla termal su dediğimiz seriden bir ürün. ben avene nin termal suyunu kullanıyorum şuan ilk kullanmaya başladığımda bende senin gibi düşünmüştüm neler kaçırmışım meğer :))) ama ortalama hepsinin aynı içerikte olduğunu düşünürsek en uygun fiyatlısı kullanım için en uygun olanı diye düşünüyorum odan kaynaklı sarıkız marka olanını denemek istiyorum yada mini bir spreyli şişede maden suyu da kullanılabilir belki:)

    YanıtlaSil

Blogger tarafından desteklenmektedir.