G. on The Blog!: Nuxe'ün Huile Prodıgıeuse Cok Amaclı Kuru Yag Yeni Sisesinde... | Güzellik ve Makyaj | Gamze Mazgal

Nuxe'ün Huile Prodıgıeuse Cok Amaclı Kuru Yag Yeni Sisesinde...

0 Yorum

Mükemmel etkisiyle ve benzersiz yapısıyla vazgeçilmez olan Huile Prodigieuse Çok Amaçlı Kuru Yağ, %97,8 doğal içerikten oluşan, E vitaminiyle zenginleştirilmiş bir formüle sahip...
Nuxe Huile Prodıgıeuseİçeriğindeki 6 değerli bitkisel yağ (Macadamia, Fındık, Hodan, Tatlı Badem, Kamleya, Sarı Kantaron) cildinizi ve saçlarınızı yağlı his bırakmadan besliyor, onarıyor, yumuşacık yapıyor.
Silikon, mineral yağ ve koruyucu madde içermeyen Huile Prodigieuse Çok Amaçlı Kuru Yağ'ın üst notalarında portakal çiçeği, turunç ve mirabelle eriği, orta notalarında gül, müge ve beyaz zambak, alt notalarında ise vanilya, sedir ve amber esansları bulunuyor. Feminen, çekici bir kokuuyla da kullanım keyfi sunuyor.
Aliza Jabes, bu mükemmel başarıyı kutlamak için yeni özle şişesiyle Huile Prodigieuse’ü tüm dünya kadınlarına ithaf ediyor:" Şiirsel ve aydınlık bir dokunuşla taçlandırılmış, sınırlı sayıda üretilen bu şişe, Paris’in büyüsünü taşıyor…
Eiffel Kulesi nasıl Paris’e özgü şıklığın simgesiyse, Huile Prodigieuse de Fransızlara özgü güzelliğinin sırrı,kült bir ürün!"

Basın Bültenidir.


Bunlar da ilginizi çekebilir

Hiç yorum yok :

Blogger tarafından desteklenmektedir.