G. on The Blog!: Günün Ojesi-AlixAvien ShinePlus 600 | Güzellik ve Makyaj | Gamze Mazgal

Günün Ojesi-AlixAvien ShinePlus 600

12 Yorum
AlixAvien ShinePlus 600Bu minik şişeyi gördüğümde çok heyecanlandım ve deneyeceğim ürünler arasında ilk sırayı bu ojeme verdim.5.5ml'lik bu minik ambalaj,ilk bakışta bir ojenin tüketim ömrüne gayet uygun gibi geldi bana.Zira tamamen bitmiş bir oje ile hiç karşılaşmadım.Muhtemelen kurur ya da bozulur öylece atarım ojelerimi.Bir diğer açıdan bakmamız gerekirse,bu minik şişe uzun tırnaklarla tutulamayacak kadar küçük...Değerlendirmeyi sizlere bırakıyorum...
Serinin 600 numaralı ojesi içinde altın ışıltılar barındıran bir siyah.Benim gibi siyah oje sever birisi için beğenilmeyecek gibi bir renk değil.
AlixAvien ShinePlus 600Güneş altındaki ışıltısı gerçekten mükemmel.Fakat bu güzel görüntüyü elde edebilmek için sanırım 4 kat oje sürdüm.İlk kat ışıltılı top coat etkisinde,aşırı ince bir yapısı var.
AlixAvien ShinePlus 600Sanırım kendisini top coat olarak değerlendireceğim..Gelelim ojenin bir diğer olumsuz özelliğine.Ojeyi ilk elime aldığımda markasını bulmakta çok zorlandım.Koyu renkler için düşünülmemiş bir baskı var şişenin üzerinde.Hadi markayı iyi kötü okudum ama ojenin numarası da bakınız ambalajında böyle yer alıyor.
AlixAvien ShinePlus 600Ürün etiketlerinden nefret eder birisi olarak söküp attım bu bandı.Tekrar almak istersem bu ojeyi sanırım bu postumu okumam gerekecek.
AlixAvien ShinePlus 600Kat kat sürmeme rağmen kuruma hızı harika.Hemen kuruması açıkcası hoşuma gitti.Bu renk daha yoğun yapıda olsaydı benim için vazgeçilmez olabilirdi.Fakat 600 ince yapısı sebebiyle benden sınıfta kaldı.Begüm'den gelen hediyelerim arasında bir diğer numarası yer alıyor.Onun da değerlendirmesini en yakın zamanda yapacağım.
AlixAvien ShinePlus serisini denediniz mi?Yorumlarınızı bekliyorum.
Sevgiler


Bunlar da ilginizi çekebilir

12 yorum :

 1. evet yapısı biraz ince bence de ama sevdim yine de.. :-)) sana da çok yakışmış..

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Ben sevip sevmeme konusunda arada kaldım yine ;)
   Çok teşekkür ederim :)

   Sil
 2. Kat kar sürmene rağmen çabuk kuruması iyiymiş:))

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Biraz daha opak olaymış tadından yenmezmiş ;)

   Sil
 3. çok guzel yakismish.minik ojeleri çok severim.

  YanıtlaSil
 4. Bana göre sadece yılbaşında kullanılabilecek bir ürün, o da tek bir tırnağa. Hepimiz opaklık sorunu yaşamışız :) Ayrıca evet bende Shineplus serisi olduğunu okumak için 40 takla attım:)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Ahh o opaklık problemi olmasaydı,başımın tacıydı ;)

   Sil
 5. şu an bu güzelim oje keremde inanamıyacaksın ama keremde az dursun rafında alıcam....:) yakıstırdım sana kuzu mucks

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Çocuğumun hoşuna gitmiştir minnacık şişe.
   Kim bilir ne olarak koydu onu rafa :D

   Sil
 6. canım bence çok hoş bir oje 4 kat sürmek zor olsa da alta siyah bir baz kullanarak tek katta halledebilirsin diye düşünüyorum. numaralar alixaviende hep bu şekilde yazar maalesef:((

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Tüm parmaklarıma sürdükten sonra akıl edebildim siyahın üzerine sürmeyi ;)
   Daha mantıklı bir çözüm getirilmeli bence numara konusuna :/

   Sil

Blogger tarafından desteklenmektedir.