G. on The Blog!: CYRÈNE BIOCOSMETIQUES Şampuan&Saç Kremi Yorumlarım | Güzellik ve Makyaj | Gamze Mazgal

CYRÈNE BIOCOSMETIQUES Şampuan&Saç Kremi Yorumlarım

2 Yorum
Doğal ürünleri kim sevmez ki?Açıkcası doğal ürünler beni her zaman heyecanlandırır.Cyrène ile Lilakutu sayesinde tanışmıştım ve kullanmak için sabırsızlanıyordum.Kullandım ve şimdi sizlerle deneyimlerimi paylaşıyorum...
Cyrène Kuru ve Yıpranmış Saçlar için Şampuan:Kuru ve yıpranmış saçlar için üretilmiş bu ürünün içeriği gayet temiz her ne kadar çok anlamasam da SLS/SLES,paraben,sülfat
gibi köpürmeyi sağlayan bazı zararlı kimyasalları tanıyorum.Bu saydığım kimyasalların yerine şampuan B ve E vitaminleri,Aloevera ve Lavanta Yağı ile zenginleştirilmiş.
Tüm bunların yanında,boyar madde ve esans da içermiyormuş.Bir şampuanın olabileceği en masum hali diye biliriz kendisine.Şampuanın Vegan olması ve ayrıca hayvanlar üzerinde denenmemiş olması da benim için en büyük artı.Gelgelelim benim şahsi yorumuma dostlar...Maalesef ben bu ürünü ya kullanamadım ya da benim saçlarım şampuana uyum sağlayamadı.
Şampuanın yoğunluğu neredeyse suyla eş değer gayet hafif bir ürün ki bu da içeriğinin temizliğinin kanıtı diyebiliriz.İlk uygulamada saçlarda köpürme olmayabilir diye ürün üzerinde belirtiliyor fakat ben hiç köpürtemedim.Bir avuç dolusu saçlarıma uyguladığım şampuan-ki saçlarım kısadır- ilk yıkama sonucunda saçlarımı hiç ama hiç temizlemedi.İkinci kullanımımda şampuanlama sayımı üçe çıkardım ama bu kez de başarılı olamadım.Üçüncü kullanımım da ise beş uygulama yaptım ama bu kez de saçlarımı kurutttuğumda saçlarım inanılmaz sönük hacimsiz bir hale girdi.Sonuç itibari ile kullanamadım ben bu şampuanı ama eşim benim aksime üründen gayet memnun ve ürünü severek kullanıyor. 
Gelelim Saç Bakım Kondisyonerine:Yine içerik olarak temiz görünen bu ürün kuru ve işlem görmüş saçlar için üretilmiş.Kolay taranma ve saça nem katma gibi vaatlerde bulunuyor.
Ayrıca Shea yağı ve Aleoverayla içeriğe zenginlik katılmış.Uygulama sonucunda diğer saç kremlerinden artı bir yanını göremedim açıkcası.
Klasik saç kremi görüntüsüne sahip bu ürünü de şampuan kullanımını durdurduğum için şuanda kullanmıyorum.
Benim için bu iki ürünün artılarını şöyle sıralayabilirim:
-Bir kere hayvanlar üzerinde değerlendirilmemiş ve vegan.
-Ambalaj boyutları sık seyahat edenler için oldukça ideal.
-Yine ambalaj özelliği olan bas aç kapak benim çok hoşuma gitti.
-Parabensiz ve doğal içeriği de benim için bir artı.
CYRÈNE BIOCOSMETIQUES markası ile şampuan konusunda ben anlaşamadık ama diğer ürünlerinin denemeye değer olduğunu düşünüyorum.
Daha önce bu markanın herhangi bir ürününü kullanan var mı?ya da bu şampuanı?Yorumlarınızı bekliyorum.
Herkese kimyasallardan uzak doğal ve sağlıklı bir gün diliyorum...
Koskocaman öpücükler...
G.


Bunlar da ilginizi çekebilir

2 yorum :

  1. Dün kullanmaya başladım bende. Dediğin gibi şampuanda köpürme çok az birde benim saçlarım uzun biliyorsun 2 kerede köpürtebildim ancak :) Ben şimdilik sevdim sanki saçı ağırlaştırmıyor ve kokusu çok güzelll :*

    YanıtlaSil
    Yanıtlar
    1. Ben kullanamadım canım yaa çok da heycanlandırmıştı oysaki beni :(

      Sil

Blogger tarafından desteklenmektedir.