G. on The Blog!: L'oréal Lumi Magique Stylo Touche De Lumière>>>L'oréal Aydınlatıcı Kalem | Güzellik ve Makyaj | Gamze Mazgal

L'oréal Lumi Magique Stylo Touche De Lumière>>>L'oréal Aydınlatıcı Kalem

0 Yorum
Merhabalar,
Çok geç kalmış bir postumun yayınıyla karşınızdayım...Şu alışverişimde aldığım aydınlatıcı kalemimden bahsetmek istiyorum bugün sizlere.Hazır Rossman %50 indirimi L'oréal ürünlerini de kapsarken ihtiyacı olanlar varsa fikir edinmiş olurlar diye düşündüm...
L'oréal Lumi Magique
Ambalajın güzelliğine bakar mısınız?Çok şık bir tasarıma sahip.Hepimiz gibi ambalaja ben de çok önem veriyorum janjanlı görüntüye karşı koyamayanlardanım...
L'oréal Lumi MagiqueGelelim ürünün özelliklerine:
*Kıvırmalı mekanizmasıyla istediğiniz kadar ürün kullanabiliyorsunuz.Aynı zamanda bu mekanizma bence fırçalı ürünlere nazaran daha steril bir kullanım sağlıyor.
L'oréal Lumi Magique
*Göz çevresi için sıvı formdaki ürünler benim için tercih meselesidir.Daha katı yapıdaki ürünler daha yıpratıcı gibi gelir bana hep.
*Ürünün kapatıcılık özelliği neredeyse hiç yok ışıl ışıl aydınlatıcılardan pek hoşlanmıyorsanız bu ürün tam sizlik.
L'oréal Lumi Magique*Fırçasını ürünü uygulamak için pek yeterli bulmadım.Ekstra bir fırça yada parmaklarınızla uygulamanız daha başarılı sonuç verecektir.
*Benim crease bölgemde biraz yığılma yaptığından ürünü nude tonlarda farlarla sabitleyerek kullanıyorum.
*Tamamen aydınlatmaya yönelik bir ürün olduğundan,yüzünüzde vurgu yapmak istediğiniz noktalarda da kullanılabilir olmasıyla çok yönlülüğe de sahip.
*Kalıcılığı gayet başarılı,tazeleme ihtiyacı duymadan günü sonlandırabiliyorum.
*Son olarak kokusuz olması da benim için bir artı.
Göz altlarım çok problemli olmadığından genelde bu tarz hafif ürünleri tercih ediyorum bu üründen de gayet memnun kaldım ve severek kullanıyorum.
Kapatıcı ve aydınlatıcılarla aranız nasıl?Bu ürüne alternatif olacak tavsiyeleriniz var mı?Yorumlarınızı bekliyorum.
Sevgiyle Kalın!


Bunlar da ilginizi çekebilir

Hiç yorum yok :

Blogger tarafından desteklenmektedir.