G. on The Blog!: Dove Hair Therapy>>>Saç Dökülmelerine Karsı Onarıcı Cözümler | Güzellik ve Makyaj | Gamze Mazgal

Dove Hair Therapy>>>Saç Dökülmelerine Karsı Onarıcı Cözümler

2 Yorum
Yağmurlu bir İstanbul Perşembesinden herkeslere merhabalar,
Geçtiğimiz ay Dove ailesi Bloggerlara yeni ürünlerini denemeleri için hediye etmişti.O şanslı bloggerlardan biri de bendim...
3 haftalık kullanım sonrasında sanırım deneyimlerimi artık sizlerle paylaşmalıyım...
dove


Bakım serimiz 4 üründen oluşuyor.Şampuan,saç kremi,onarıcı maske ve yoğun bakım serumu.Şimdi herbir ürünü tek tek inceleyelim:
ŞAMPUAN:Yoğunluğunu ve kıvamını beğendim.Bazı şampuanların koyu kıvamları bana uygulamada zorluk çıkarıyor desem yanlış olmaz.Kokusu bütün Dove ürünlerinde olduğu gibi gayet güzel ve kalıcı.Arındırıcılığı ve köpürmesi tatmin edici.Benim temzilik felsefem ne kadar köpük o kadar temizlik olduğundan köpüren şampuanlar beni daha memnun kılıyor.
SAÇ KREMİ:Yine şampuanla aynı mükemmel kokuyu taşıyan saç kreminin bendeki en büyük artısı saçları yumuşacık yaparken ağırlaştırmaması.Dökülmesi bir yana aynı zamanda da kuru olan saçlarıma derman oldu diyebilirim.
doveONARICI MASKE:Onarıcı maske ise anlatılmaz yaşanır izlekler.Kullanım kolaylığı sayesinde maskeler arasında favorim olarak gönlümdeki yerini aldı.Açık konuşmak gerekirse,uzun süre saçta kalması gereken maskeleri kullanmaya çok üşeniyorum.Çoğunlukla bu tarz bakımlar maalesef bende 5 uygulamayı geçmiyor.Duş esnasında kullanılabilinirliği ile onarıcı maskem başımın tacı oluverdi.Üstelik saç kremi ile kullansam bile kesinlikle saçlarımda ağırlaşma yapmadı.Belki de bu durum saçlarımın kuru bir yapıya sahip olmasından kaynaklanıyordur,kişiden kişiye farklılık göstereceğini tabiki gözardı etmemek gerekir.
dove

YOĞUN BAKIM SERUMU:Ürünler elime geçer geçmez en çok serumu kullanmak için heyecanlandım.Hem kokusunu hem de yapısını çok merak etmiştim doğrusu.Malumunuz serum başlığı adı altında üretilen ürünlerin kokusu oldukça itici fakat Dove koku konusundaki başarısını bu ürününde de göstermiş daha ambalajını açarken kokusunu duyabiliyorsunuz.Seride en güzel koku bence seruma ait.Bayıldım!
7ml'lik bu ürünü direkt temiz ve kuru olan saç diplerine 2 günde 1 uyguluyorsunuz.Yine durulama gerektirmeyen bu ürün de oldukça başarılı.
Peki bu serinin bendeki etkileri neler oldu?
Bir kere korkutucu seviyede saçlarım dökülür.Ürünleri kullanmaya başladıktan sonra şaşırtıcı seviyede azalma gözlemledim.Daha önce çok iyi bilinen iki markanın şampuanlarını da kullanmıştım ama daha uzun süre kullanmama rağmen Dove etkisinin yarısını bile görememiştim.Umarım Dove bu problemimi tamamen ortadan kaldırır.Sizde #saçlarımdökülmesin diyorsanız bence Dove'u denemelisiniz...
Ürünler için yapacağım tek olumsuz eleştiri şampuanın ve saç kreminin ambalajlarının aşırı benzerliği...Her defasında doğru ürünü mü aldım diye kontrol etmek beni rahatsız etti.Saç Kreminin ters durması bir ayrım olabilir ama ben o ayrımı sanırım yapamadım.
Son olarak ben bu tarz ürünlerin tek tek değil de tam seri olarak kullanılmasından yana olduğumu belirtmeliyim.Tek bir ürünün yeterli olacağını düşünmüyorum açıkcası.O yüzden kullanmayı düşünenleriniz varsa mümkünse bütün seriyi edinmenizi tavsiye ederim.

Beni bu ürünle tanıştırdıkları için Dove ailesine ve ilgisi için Aytaç Bey'e teşekkürlerimi tekrar iletmek istiyorum.
Sevgiyle Kalın!


Bunlar da ilginizi çekebilir

2 yorum :

Blogger tarafından desteklenmektedir.